هایپرمی

هایپرمی

فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی به عنوان یکی از سرمداران این حوزه چند سالی می شود که شروع به فعالیت نموده اند، اما جا دارد اذعان کنیم که دستاوردها و فعالیت های آن ها باوجود عدم سابقه ی طولانی فعالیت، شایان تشکراند.

با در نظر گرفتن نقش ویژه ی فروشگاه های زنجیره ای در اقتصاد یک کشور و نقش تعیین کننده ی آن ها در شاخصه های توسعه ی اقتصادی، می باید به جایگاه ارزشمندشان اشاره کرد.

هایپرمی که از سال 1392 شروع به فعالیت نموده است در سال 1393در همایش سالانه ی برند های برتر ایران نایل به دریافت جوایز و لوح های تقدیر گوناگونی شد.

تاریخچه ی شکل گیری فروشگاه های زنجیره ای در ایران با تغییرات گوناگونی همراه است برای مثال استفاده از این نوع فروشگاه ها در سال های قبل از انقلاب، در زمان جنگ تحمیلی و پس از آن کاربردهای گوناگونی داشته اند.

پتانسیل موجود در کشور برای این فروشگاه ها موجب جذب گروه ها و افراد زیادی به این راسته ی بزرگ بازار شده است.

پس از جنگ تحمیلی سیستم توزیع ایران کارآمدی  و صرفه ی اقتصادی نداشت اما با گذر زمان و تغییر این سیستم، ملزومات رونق بیشتر فروشگاه های زنجیره ای ایجاد شد.

با شروع دهه ی هفتاد پایه ها و ریشه های شکل گیری سبک جدید فروشگاههای زنجیره ای به وجود آمد.

فروشگاه های زنجیره ای به عنوان نقطه ی عطف در سیستم توزیع و با رواج فرهنگ بهینه ی خرید در اذهان عمومی و همچنین ایجاد فرصت برای تولیدکنندگان در سراسر کشور عزیزمان ،این موقعیت را ایجاد کردند تا آنها در هر نقطه ای به آسانی بتوانند کالاها و محصولاتشان را به نمایش بگذارند.

فروشگاه های زنجیره ای در اشتغال زایی به شکل مستقیم و غیر مستقیم نقش دارند، به عنوان مثال هایپرمی بیش از 1500 فرصت شغلی مستقیم و بیش از 1000 فرصت شغلی غیر مستقیم ایجاد کردند.

در ضمن با توجه به حجم بالای خرید ،چرخه ی توزیع گسترده و همچنین کاهش هزینه های سربار شاهد کاهش قیمت کالاها در این گونه فروشگاه ها هستیم.

اهداف بلندمدت هایپرمی:

توسعه در شهرهای دارای پتانسیل از جمله شیراز،رشت،تهران و قم

تقویت سیستم ارتباطی با مشتریان که اصلی ترین مورد آن سیستم کارت مشتریان وفادار است

ایجاد فروشگاه های مجازی

 

حداقل هایی که در شعب این فروشگاه رعایت می شود؟

مکان یابی درست و مناسب

در نظر گرفتن فضای کافی ؛فضای فروشگاه ها نباید کمتر از 1500 متر باشد.

توجه به موضوعات مختلف و متفاوت دیگر مثل بازارهای اطراف و دسترسی شعبه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها